OFICIĀLIE PARTNERI
Par Mums

Carweb.lv  ir oficiālais licencētais mobile.de pārstāvis Latvijā.

Carweb.lv ir mazlietotu transportlīdzekļu tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā automašīnas no Latvijas, un iespēju  pasūtīt auto no Vācijas un citām pasaules valstīm.

  • Drošs starpnieks automašīnu pasūtīšanai no Eiropas lielākā automašīnu tirdzniecības portāla mobile.de;
  • Līzinga un citu izdevumu kalkulators, kas ņem vērā visdažādākās klientu vēlmes automašīnas komplektācijai un papildus aprīkojumam.

Ņemot vērā SIA CARWEB ilggadējo darbību, esam vienmēr zinoši par niansēm, kas saistītas ar automašīnas izvēli, automašīnas vēstures pārbaudi, pirkuma finansēšanas iespējām, transportēšanu, reģistrāciju utt. Mums ir ilggadēja sadarbība ar auto pārdošanas centriem, kā arī līzinga kompānijām Vācijā, Nīderlandē un Beļģijā, tāpēc esam zinošākie par lietotu automašīnu tirgu Centrālajā Eiropā.

NB! Automašīnas iegādāšanās ar Carweb.lv starpniecību nodrošina pārliecību par to, ka visas nepieciešamās darbības, kas saistītas ar automašīnas iegādi tiks veiktas korekti un atbilstoši prasībām.

Izvēloties Carweb.lv, Jūs izvairieties no iespējamām krāpnieciskām darbībām ar nodokļiem. Pēdējā laikā “automašīnu biznesmeņu” vidū popularitāti ieguvusi shēma, kad tiek pirktas mašīnas no ES dalībvalstīm par neto cenu, lai pēc tam, to pārdodot, nodoklis netiktu nomaksāts.

Ar cieņu,

Carweb.lv